FOTKY | DENÍK | VZKAZY
1.DEN | 2.DEN | 3.DEN | 4.DEN | 5.DEN

3.den - neděle 30.10.2016

Z ranní fotovýpravy není nic, protože leje jako z konve, ale po osmé hodině to z okna apartmánu vypadá hodně zajímavě. Škoda že do deště se mi ráno nechtělo, pohled z hradu by asi stál za to.

Súlov

Po snídani se vydáváme na krátký výlet k Hlbockému vodopádu. Do výchozího místa, kterým je Hlboké nad Váhom přejíždíme autem a poté nás čeká krátká pohodová procházka, kterou z valné části i Hyneček absolvuje po svých.

Hlbocký vodopád
Hlbocký vodopád
Hlbocký vodopád

Poslední kousek po skále Hynečka přece jen přenáším, ale to už jsme Hlbockému vodopádu na dohled. Vody bohužel není příliš mnoho.

Hlbocký vodopád

Cestou zpět do Hlbokého nás zastihuje krátká přeháňka doplněná parádní duhou.

Hlbocký vodopád

Na pozdní oběd se vracíme do našeho penzionu, kde za mrzký peníz docela slušně vaří. Po obědě pak nakládáme Hynečka do kočárku a vydáváme se na procházku po loukách nad Súlovem. Než se vyhrabeme nahoru jsme komplet od bláta, ale když se přes tmavá mračna vždy na pár chvilek probije sluníčko, rozhodně to stojí za to.

Súlov
Súlov
Súlov
Súlov

Hyneček po ranním špacírování spinká jak do vody hozený, takže se ještě vydáváme na procházku ke Kolibě pod skalami. I odtud se otevírají parádní výhledy na amfiteátr Súlovských skal.

Súlov
Súlov
Súlov
Súlov
Súlov
Súlov

Opět se zatahuje a i Hyneček v kočárku se začíná zvolna probouzet k životu, vracíme se tedy zpět do dědiny a směřujeme naše kroky k našemu přechodnému bydlišti. Od západu se sem ale přece jen ještě posunuje kousek modré oblohy a díky čerstvému větru netrvá dlouho a vše kolem zaleje teplé světlo zapadajícího sluníčka. Přeskakuju přes mez oddělující silničku od luk a rychle vybíhám aspoň kousek vzhůru, abych tu nádheru zvěčnil.

Súlov
Súlov
Súlov
Súlov
Súlov
Súlov
Súlov
Súlov

Netrvá dlouho a je po divadle, snad se něco podobného bude opakovat i zítra ráno, kdy konečně plánuju vyrazit na rozbřesk nahoru na hrad.

PŘEDCHOZÍ DEN - SOBOTA 29.10. | NÁSLEDUJÍCÍ DEN - PONDĚLÍ 31.10.

© 2016 hynna